Alapítványról

A Gyermekmentő Alapítvány kuratóriumának elnöke Gombár Györgyi, 8 éve elhivatottan támogatja a beteg gyermekeket, valamint igyekszik az alapítványhoz forduló beteg gyermekes családnak segítséget nyújtani az alapítvány anyagi forrásaihoz mérten.

Alapítványunk büszke arra, hogy a támogatók által felajánlott adó 1%-ának köszönhetően minden hozzánk érkező kérésnek eleget tudott tenni, és támogatást tudott nyújtani a beteg gyermekek mielőbbi gyógyulásának reményében.

Alapítványunk kiemelten kezeli azokat az eseteket, ahol gyermek élet forog kockán!

Bízunk benne, hogy ezt a kimagasló eredményt a továbbiakban is tudjuk tartani, és a támogatók felajánlásának köszönhetően alapítványunk még több gyermek életét meg tudja menteni, vagy adott esetben hozzá tudja segíteni a gyógyuláshoz.

Ha Ön is részt szeretne venni a gyermekmentésben, kérjük, támogassa alapítványunkat adója 1%-ával!

A Gyermekmentő Alapítvány által támogatott gyermekeket megtekintheti az alábbi linkre kattintva: Támogatott beteg gyermekek

Az alapítvány adó 1% rendelkező nyilatkozatát az alábbi két formátumban töltheti le:
Tekintse meg az alapítvány eddigi közhasznúsági beszámolóit:

A Gyermekmentő Alapítvány bírósági végzését az alapítvány bejegyzéséről az alábbiakban tudja megtekinteni:

Ne feledje a Gyermekmentő Alapítvány adószáma: 18182446-1-41

Köszönjük önzetlen segítségét!