18 éves teljesen vak Fruzsinát támogatja az Alapítvány

Fruzsina egy 18 éves ambiciózus teljesen vak kislány, aki tele van tervekkel, és mindent megtesz, hogy megvalósítsa őket.

17 éves koráig gyengénlátó kislány volt, még foltokat látott volt, de kétszeri szemműtét után (retina leválás miatt) mindkét szeme 100%-osan rossz lett. Ahhoz, hogy Fruzsina megvalósítsa a terveit, és rendesen tudjon tanulni szüksége volt egy modern laptopra, amin futnak a látássérülteknek készült speciális programok.

Sajnos a családja anyagi helyzete nem engedhette meg magának a fejlett laptop megvásárlását, így a Gyermekmentő Alapítványhoz fordultak, akik nagyon hamar teljesítették a kérést.

Ez úton is szeretnénk köszönetet mondani azoknak, akik az adó 1%-ukat a Gyermekmentő Alapítványnak adták, mert nélkülük nem sikerült volna könnyebbé tenni Fruzsina életét!