A 4 éves beteg Dávidkát támogatja az alapítvány

A 4 éves Dávidka mentálisan visszamaradott, epilepsziás, és mozgásfejlődése elmaradott.

A betegség kiváló oka, hogy koraszületésénél újra kellett éleszteni, azután 2 nappal pedig agyvérzést kapott. Dávid születése óta tömérdek időt a kórházban volt, ezért szülei szerettek volna egy olyan szobát biztosítani neki, hogy ahol megvannak a szükséges műszerek.

Dávid családjának nehéz anyagi körülménye miatt, nem tudta Dávidkának ezt megadni, ezért kérték segítséget a Gyermekmentő Alapítványtól.

Az Alapítvány a nekik felajánlott adó 1%-okokból biztosítani tudta a családnak, az oxigénpalackot, a szaturációmérőt, és az AMBU szívót.

Ez által is köszönjük azoknak, akik a Gyermekmentő Alapítványnak ajánlották fel az adó 1%-ukat, mert ezáltal Dávidka élete is könnyebb lett!