Betegőrző monitor ajándékozással egybekötött Mikulás ünnepség

2010 december 7-én a Gyermekmentő Alapítvány munkatársai a Szegedi Gyermekklinikára látogatott egy önkéntes Mikulással, és az M-Média System Stúdió munkatársaival.

A gyermekek nagyon örültek a mikulásnak, aki ajándékcsomagot, és gyümölcsöket osztott a kórházban fekvő gyermekeknek.

A kuratórium elnöke Gombár Györgyi elmondta, hogy az adó 1% felajánlásából már 3. éve jut a Gyermekmentő Alapítvány folyamatos támogatáshoz, mely lehetőséget biztosít az ilyen ajándékozásokra, látogatásokra.

A látogatás során átadásra került egy korszerű betegőrző monitor is, mely különböző adatokkal szolgál az adott kis betegről, például: EKG, légzés, NIBP, SpO2, Hőmérséklet, stb.

Az alapítvány ezúton is szeretné megköszönni azoknak a támogatóknak, akik az adó 1%-ukat a Gyermekmentő Alapítványnak ajánlották fel, hisz ezekből a felajánlásokból tudjuk biztosítani nem csak a beteg gyermekek felépülésének támogatását, hanem az ilyen kis meglepetés látogatásokat is.