Online bankkártyás adományozás

Az alapítványt nem csak az adó 1% ával lehet támogatni, hanem egy új rendszernek köszönhetően Ön már kényelmesen otthonról is, bankkártyája segítségével támogathatja a beteg gyermekeket és családjaikat.

Az Online támogatom gombra való kattintással a rendszer átirányítja Önt az adhat.hu weboldal alapítványunknak kialakított támogatási felületére, ahol a név, e-mail cím, és a támogatás mértékének megadásával azonnal elindul egy biztonságos OTP Bank modul, ahol a bankkártyája adatainak megadását követően létrejön a tranzakció.

Ha kérdése lenne az online támogatással kapcsolatban, vagy bizonytalan a rendszer használatában, keresse bizalommal alpítványunk munkatársait, akik készséggel állnak az Ön rendelkezésére!