Támogatások

Az alapítvány büszke arra, hogy az adó 1%, és egyéb támogatások összegéből eddig minden hozzá beérkező támogatásnak eleget tudott tenni.

Az alapítványunk legfőbb célja a gyermekmentés, így nem csak közvetlenül, hanem közvetve is támogatjuk ezeket a gyermekeket, és családjaikat. A támogatottak listáján szerepelnek olyan kórházak is, intézmények, ahol napi szinten küzdenek a gyermekek életben maradásáért.

Az alapítvány az alábbi nagyobb támogatásokat hajtotta végre az elmúlt időszakban:

• 4 éves kisfiú támogatása egy oxigén palackkal és egy AMBU szívóval
  • 13 éves Chron beteg kisfiú számára steril szoba kialakításának finanszírozása
  • Közel 100 beteg gyermekes család havi szintű anyagi támogatása
  • Gyermeknapi ajándékozás a Szegedi Gyermekklinikán
  • FOODTEST - Ételintolerancia teszt, fehérjechip alapú diagnosztikai rendszerrel
  • Mikulásnapi ünnepség, és ajándékozás a Szegedi Gyermekklinikán
  • Betegőrző monitorok ajándékozása a Szegedi Gyermekklinikának
  • Táborok, élményparkokban való részvétel biztosítása a hátrányos helyzetű beteg gyermekek számára